E Ticaret Siteleri

E Ticaret Siteleri

E Ticaret Siteleri

E.S.M E-Ticaret sisteminde yer alan her özelliği dilediğinizce değiştirebilirsiniz. Sipariş modülü ile gelen siparişlerinizi kolayca yönetebilir, raporlama yapabilir veya siparişin çıktısını alabilirsiniz. Kampanya Modülleri aracılığı ile müşterilerinize hediye çekleri ve puanlar dağıtabilirsiniz.

Kargo Modülü sayesinde Ülkeye, İle, İlçeye ve ürün desisine göre sipariş esnasında otomatik kargo fiyatı hesaplatabilirsiniz. Gelişmiş Arama motoru optimizasyonu sayesinde reklam vermeden de ziyaretçi kazanırsınız. Sanal Pos hizmeti veren bütün bankalardan rahatlıkla hizmet alabilir, taksitli satışlar yapabilirsiniz. .

Sınırsız sayıda ürün veya kategori ekleyebilir ve dilediğiniz gibi silme, düzenleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinize yeni ürün olarak belirleyebilirsiniz. Ürünlerinize özel olarak kargolama süresi veya aynı gün kargo ibaresi ekleyebilirsiniz. Sistemde yer alan ürün modüllerine (Örnek: Haftanın Ürünü) ürün atama işlemlerini tek tıklama ile gerçekleştirebilirsiniz. Tek/Toplu olarak ürünlerinize belirli bir tarihe kadar ya da süresiz indirim veya zam uygulayabilirsiniz. Ürünlerinize çeşitli varyantlarda kolaylıkla stok girebilirsiniz.

Siparişlerinizi yönetim panelinden istediğiniz kriterlere göre filtreleyerek listeleyebilir ve raporlayabilirsiniz. Siparişlerinizi Bugün,Bu Hafta,Bu Ay, Bu Yıl, Tarih Aralığına Göre veya Sipariş İline göre hızlı filtreleyebilirsiniz. İstediğiniz siparişin çıktısını yazıcı uyumlu olarak tek tuş ile alabilirsiniz. Siparişlerinizin durumunu tek tıklama ile belirleyebilirsiniz. Müşterileriniz sipariş takibi alanından siparişlerini detaylı olarak takip edebilir. Sipariş durum değişikliklerinde müşterinize otomatik olarak sipariş durum bilgi e-postası gönderilir. Sipariş yönetiminden, kargo bilgisi girebilir, müşterilerinize kargo takip imkanı sunabilirsiniz.

E.S.M E-Ticaret Sistemi ile tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sağlarsınız. Gelişmiş Optimizasyon altyapısı sayesinde ürün veya kategorilere başlık, açıklama, anahtar kelime girmemeniz durumunda sistem otomatik olarak en uygun olarak algıladığı başlık, açıklama ve anahtar kelimeleri oluşurmaktadır. Ürün, kategori, içerik gibi sisteme eklenebilen herhangi alana meta tag ayarlaması yapabilirsiniz Otomatik olarak Google Sitemap çıkartabilir ve bu sitemap'i Google'ın algılamasını sağlayabilirsiniz.

E.S.M E-Ticaret sisteminde bulunan her alan bir modülden oluşmaktadır. İstemiş olduğunuz sayfada tek sütün kullanırken başka bir sayfada iki ya da üç sütun olarak kullanabilirsiniz. Özel olarak ürün veya içerik modülü oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ya da sistemde bulunan modülleri kategori yada ürüne ait sayfalarda gösterebilirsiniz. Örnek olarak Bilgisayar kategorisinde İlginizi Çekebilir adı altında bir modül oluşturabilir bu modülün sadece Bilgisayar kategorisinde gösterilmesini sağlayabilirsiniz.