Haber Portalı Projesi

Haber Portalı Projesi

Haber Portalı Projesi

Kodfab Yazılım'ın kendi bünyesinde geliştirilmesi devam etmekte olan Gözlem Gazetesi Haber Portalı projesidir.

İnternet kullanıları günden güne yaygın olmaya başladıkça haber sitelerinin sayısı da artmaktadır. Haber-Sistemi olarak bu sektörde yerimizi almış durumdayız.

Yazılımımız tamamen özgün olup profesyonel ekibimizce hazırlanıp geliştirilmektedir. Tema yapısıyla kullanıcıya özgürce kullanım kolaylığı tanımaktadır. Bir haber sisteminde olması gereken tüm modülleri içermektedir.

Kodfab olarak tek düşüncemiz olan siz müşterilerimizin bilgi ve veri güvenliğini göz önünde bulundurarak Haber Portal Projeleri için yeni sunucumuzu kurmuş bulunmaktayız. Bu sistem sayesinde günlük otomatik yedekleme yaparak veritabanı ve dosyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Genel olarak kullanıcı dostu bir sistem olarak düşünülmüş ve bunda %90 oranında başarı sağlanılmıştır. Kullanım olarak herkesin anlayacağı düzeyde en basit şekilde yapılmaya çalışılmıştır.

Gelişmiş SEO alt yapısı ve SEF linkleri sayesinde eklediğiniz tüm haberler arama motorları vasıtasıyla kısa sürede indekslenip arama sonuçlarında çıkmaya başlayacaktır. SEO ve SEF linklerin ziyaretçi dönüşümünü sitenizin istatistik bölümünden inceleyebilirsiniz.

Kodfab Haber Portal Sistemi; İnternet gazeteciliği kavramını bambaşka bir boyuta taşımayı amaçlayan yeni sistemiyle çok yakında Gözlem Gazetesi Haber Portalı ile karşınızda olacak...